Obsah

Události v obci

V této kapitole najdete informace o různých sportovních a společenských akcích, termínech jednání zastupitelstva a o všem ostatním co je spjato se životem naší obce.


Případné náměty a připomínky jsou vítány, stejně jako informace o sportovních a kulturních akcí, které budou organizovány v katastru obce a přilehlých obcích.


O akcích informujte úřad obce. Kontakty na úřad zde...

Novinky

12.05.2021

Svoz barevných pytlů

Tuto sobotu 15. 5. 2021 proběhne svoz barevných pytlů.

Detail Informace pro občany

10.05.2021

Zrušení Peřimovské X.

Z důvodu covidových opatření se běžecký závod Peřimovská X., který se měl konat 23. 5. 2021, RUŠÍ. Děkujeme za pochopení.

Detail Informace pro občany

05.05.2021

Souhrn opatření proti covidu platných od 3.5.

Povinnost nosit všude na zastavěném území obce chirurgickou roušku nebo respirátor. Výjimka platí jen v případě, když je člověk v přírodě sám. Na místech, kde je větší koncentrace lidí, je povinný respirátor atd. ... CELÉ ZNĚNÍ OPATŘENÍ NALEZNETE V PŘÍLOZE.

Detail Informace pro občany

27.04.2021

Kontejner, svoz elektroodpadu a sběr železného šrotu

Tuto sobotu 1. 5. od 8 do 15 hodin bude u bývalé prodejny přistaven kontejner na velkoobjemový odpad. Zároveň zde bude přistaven přívěs na elektroodpad. Týž den proběhne i sběr železného šrotu po obci.

Detail Informace pro občany

14.04.2021

Úklid Peřimova

Prosíme o pomoc při úklidu Peřimova. V sobotu 17.4. v 10 hodin budou před OÚ k vyzvednutí pytle a rukavice na úklid a zároveň bude každému přidělen úsek, který má uklidit. Bude na každém, kdy se do úklidu pustí, zdali v sobotu, nebo v neděli, cílem akce je mít uklizené prostředí, kde žijeme. Díky!

Detail Aktuality