Obsah

Události v obci

V této kapitole najdete informace o různých sportovních a společenských akcích, termínech jednání zastupitelstva a o všem ostatním co je spjato se životem naší obce.


Případné náměty a připomínky jsou vítány, stejně jako informace o sportovních a kulturních akcí, které budou organizovány v katastru obce a přilehlých obcích.


O akcích informujte úřad obce. Kontakty na úřad zde...

Novinky

05.12.2020

Mikulášská nadílka

Z důvodu koronavirových opatření letos neproběhne společné setkání dětí s mikulášem, čerty a anděli. Letos navštíví děti do 10 let v každé domácnosti zvlášť s balíčky připravenými od obce. V případě zájmu, půjde mikuláš s anděli a čerty dál, příp. nechá balíčky pouze za dveřmi.

Detail Kalendář akcí

22.11.2020

Mikulášská nadílka

Z důvodu koronavirových opatření letos neproběhne společné setkání dětí s mikulášem, čerty a anděli. Letos navštíví děti do 10 let v každé domácnosti zvlášť s balíčky připravenými od obce. V případě zájmu půjde mikuláš s anděli a čerty dál, v případě nezájmu nechá balíčky pouze za dveřmi.

Detail Aktuality

19.11.2020

Roušky a dezinfekce

Na OÚ jsou k dispozici roušky a dezinfekce - pro přelití dezinfekce je potřeba si přinést vlastní rozprašovač.

Detail Informace pro občany

19.11.2020

Svoz barevných pytlů

V sobotu 21. 11. proběhne svoz barevných pytlů.

Detail Aktuality

19.11.2020

Zastupitelstvo

Dnes 19. 11. od 19 hodin proběhne na OÚ veřejná schůze zastupitelstva, jako hlavní bod programu bude schvalování rozpočtu na rok 2021.

Detail Aktuality