Obsah

Události v obci

V této kapitole najdete informace o různých sportovních a společenských akcích, termínech jednání zastupitelstva a o všem ostatním co je spjato se životem naší obce.


Případné náměty a připomínky jsou vítány, stejně jako informace o sportovních a kulturních akcí, které budou organizovány v katastru obce a přilehlých obcích.


O akcích informujte úřad obce. Kontakty na úřad zde...

Novinky

25.02.2021

Svoz barevných pytlů

V sobotu 27.2. 2021 proběhne svoz barevných pytlů.

Detail Aktuality

18.02.2021

Sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi Jilemnice

Sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi v Jilemnici poskytuje pomoc a podporu rodině zmírnit, zlepšit či vyřešit jejich nepříznivou životní situaci tak, aby rodina byla schopna samostatně zajistit zdravý vývoj dítěte. Více info v příloze.

Detail Informace pro občany

11.01.2021

Informace k podávání daňového přiznání k dani z nemovitých věcí v době covidových opatření

Finanční úřad pro Liberecký kraj zveřejňuje telefonní čísla, na kterých Vám nabízí informace a pomoc s vyplněním daňových přiznání k dani z nemovitých věcí tak, abyste nemuseli podstupovat rizika spojená s dopravou a osobní přítomností na finančním úřadě a jeho územních pracovištích. Kontakty a tiskovou zprávu naleznete v příloze.

Detail Informace pro občany

11.01.2021

Rozhodnutí hejtmana o vykonávání péče o děti a mládež za nouzového stavu

Toto rozhodnut je účinné od 11. 1. 2021. Na našem území vykonávají tuto péči: - ZŠ Komenského Jilemnice - MŠ Jilemnice Spořilovská - Dům dětí a mládeže Pod Střechou v Rokytnici

Detail Informace pro občany

07.01.2021

Tříkrálová sbírka

Letošní tříkrálová sbírka proběhne online, současná situace nám neumožňuje navštívit vás přímo ve vašich domovech, tak je alespoň možné přispět online na účet č. 66008822/0800 s variabilním symbolem 77705029 či přímo do pokladničky na obecním úřadě v Peřimově. Více informací naleznete v příloze a na webu www.trikralovasbirka.cz.

Detail Informace pro občany